Hallvaktliste for kamparrangement høsten 2021


Tid
TurneringDugnadslagTidHjemmelagBortelagBakvakt fra styret

 

Søndag 19.09.21

 

11:00

Regionserien Gutter 12 avd 31

G 12

1000-1330

Holmlia

Driv

 Christina 93873644

12:00

Regionserien Jenter 14 avd 51

 

 

Holmlia

Skjetten 2

 

 

Søndag 26.09.21

 

10:00

Regionserien Gutter 11 avd 12

G8

0900-1330

Bækkelaget Blå

Sinsen-Refstad Blå

Dag 92019983

10:55

Regionserien Gutter 11 avd 21

 

 

Bækkelaget Gul

Kolbotn Blå

 

11:50

Regionserien Gutter 11 avd 12

 

 

Bækkelagets Grønn

Sinsen-Refstad Blå

 

12:50

Regionserien Gutter 11 avd 12

 

 

Bækkelaget Blå

Ski Blå

 

13:50

Regionserien Gutter 11 avd 21

JJ?

1330-1800

Bækkelaget Gul

Oppegård Rød

 

14:45

Regionserien Gutter 11 avd 32

 

 

Bækkelaget Rød

Hvam

 

16:45

Regionserien Gutter 13 avd 42

 

 

Bækkelaget 2

Raumnes/Årnes

 

 

Søndag 17.10.21

 

10:00

Regionserien Jenter 11 avd 21

J11

0900-1300

Holmlia Blå

Nordstrand Grønn

Karianne 48178551

11:00

Regionserien Gutter 12 avd 31

 

 

Holmlia

Ski Rød

 

12:00

Regionserien Jenter 11 avd 21

 

 

Holmlia Blå

Ellingsrud Blå

 

13:00

Regionserien Jenter 14 avd 51

G16

1300-1545

Holmlia

Bækkelaget 3

 

14:15

Regionserien Gutter 16 avd 42

 

 

Holmlia

HK Eidsberg 2

 

 

Søndag 31.10.21

 

10:00

Kortbaneserie Jenter 10 avd 29

J10

0900-1330

Holmlia Blå

Ski Rød

Stine 48071533

10:40

Kortbaneserie Jenter 10 avd 41

 

 

Bækkelagets Rosa

Larkollen

 

11:20

Kortbaneserie Jenter 10 avd 29

 

 

Ski Rød

Ammerud Gul

 

12:00

Kortbaneserie Jenter 10 avd 41

 

 

Larkollen

Lørenskog Grønn

 

12:40

Kortbaneserie Jenter 10 avd 29

 

 

Holmlia Blå

Ammerud Gul

 

13:20

Kortbaneserie Jenter 10 avd 41

 

 

Bækkelagets Rosa

Lørenskog Grønn

 

14:15

Regionserien Gutter 12 avd 31

J 14

1330-1745

Holmlia

Lillestrøm Rød

 

15:15

Regionserien Jenter 14 avd 51

 

 

Holmlia

Enebakk

 

16:35

Regionserien Gutter 16 avd 42

 

 

Holmlia

Langhus 2

 

 

Søndag 07.11.21

 

12:30

Juniorserien Jenter avd 51

JJ

1130-1400

Holmlia

Drøbak-Frogn 2

 

 

Søndag 14.11.21

 

10:00

Kortbaneserie Jenter 10 avd 29

J10

0900-1300

Holmlia Blå

Kjelsås Hvit

Jannicke 

11:20

Kortbaneserie Jenter 10 avd 29

 

 

Kjelsås Hvit

Høybråten/Stovner Gul

 

12:40

Kortbaneserie Jenter 10 avd 29

 

 

Holmlia Blå

Høybråten/Stovner Gul

 

14:40

Regionserien Gutter 16 avd 42

G16

1300-1600

Holmlia

Gml. Fredrikstad

 

 

Søndag 21.11.21

 

12:30

Regionserien Jenter 14 avd 51

J14

1130-1400

Holmlia

Korsvoll 3

Nour 93699155

 

Onsdag 24.11.21

 

20:00

Juniorserien Jenter avd 51

JJ

1900-2130

Holmlia

Vålerenga/Korsvoll 2

 

 

Søndag 28.11.21

 

10:00

Regionserien Gutter 12 avd 12

G12

0900-1400

Bækkelaget Blå

Ski Blå

Margrete 99254217

11:00

Regionserien Jenter 12 avd 21

 

 

Bækkelaget Blå

Oppsal Blå

 

12:00

Regionserien Gutter 12 avd 31

 

 

Holmlia

Nannestad Gul

 

13:00

Regionserien Gutter 13 avd 32

 

 

Bækkelaget

Oppegård

 

14:00

Regionserien Gutter 14 avd 44

 

 

Bækkelaget 2

Øvrevoll Hosle 2

 

15:00

Regionserien Jenter 14 avd 32

G16

1400-1900

Bækkelaget

Hasle-Løren

 

16:15

Regionserien Gutter 15 avd 31

 

 

Bækkelaget

Ull/Kisa

 

17:40

Regionserien Jenter 15 avd 31

 

 

Bækkelaget

Ullern

 

 

Søndag 05.12.21

 

11:00

Regionserien Jenter 11 avd 21

J11

1000-1330

Holmlia Blå

Bjørndal Blå

Karianne 48178551

13:00

Regionserien Jenter 11 avd 21

 

 

Holmlia Blå

Ammerud Blå

 

14:10

Juniorserien Jenter avd 51

JJ

1330-1545

Holmlia

Snarøya

 

 

Søndag 12.12.21

 

13:30

Juniorserien Jenter avd 51

JJ

1230-1515

Holmlia

Eidsvold IF 2

 


Vær obs på at kampprogrammet kan endres og lagleder/ansvarlig for hallvakten må finne oppdatert informasjon på https://www.handball.no/system/banedagbok/ i god tid før aktuelle arrangementsdag.






Levert av IdrettenOnline