Hallvaktliste for kamparrangement høsten 2020




Tid

Turnering

Dugnads

lag

Tidspunkt

Hjemmelag

Bortelag

Bakvakt fra styret

Fredag 09.10.20

 

18:00

Regionserien Gutter 15 avd 42

G 15

1700-1930

Holmlia

Drøbak-Frogn/Son 2

 

Søndag 11.10.20

 

09:00

Kortbaneserie Gutter 10 avd 24

G 10

0800-12.30

Holmlia Blå

Kolbotn Gul

Tore: 91165364

10:00

Kortbaneserie Gutter 10 avd 32

 

 

Holmlia Rød

Nordstrand Grønn

 

11:00

Kortbaneserie Gutter 10 avd 24

 

 

Holmlia Blå

Oppegård Rød

 

12:00

Kortbaneserie Gutter 10 avd 32

 

 

Holmlia Rød

Klemetsrud

 

13:00

Regionserien Jenter 12 avd 31

J 12

1230-1500

Holmlia Rød

Bygdø Monolitten Gul

 

14:15

Regionserien Jenter 12 avd 31

 

 

Holmlia Rød

Korsvoll Gul

 

15:30

Regionserien Jenter 13 avd 62

J13

1500-1930

Holmlia

Hauketo 2

 

16:45

Regionserien Gutter 13 avd 32

 

 

Bjørndal

Drøbak/Frogn

 

18:00

Regionserien Gutter 15 avd 42

 

 

Holmlia

Nordstrand 2

 

Søndag 18.10.20

 

12:00

Regionserien Jenter 16 avd 44

J16

1100-1330

Holmlia

Fjellhammer 2

 

Søndag 25.10.20

 

09:00

Kortbaneserie Jenter 09 avd 3

J 9

0800-1400

Oppegård Gul

Oppsal Gul

Stine: 48071533

09:30

Kortbaneserie Jenter 09 avd 3

 

 

Bjørndal Blå

Nordstrand Blå

 

10:00

Kortbaneserie Jenter 09 avd 3

 

 

Oppsal Gul

Holmlia Blå

 

10:30

Kortbaneserie Jenter 09 avd 3

 

 

Nordstrand Blå

Oppegård Gul

 

11:00

Kortbaneserie Jenter 09 avd 3

 

 

Holmlia Blå

Bjørndal Blå

 

11:30

Kortbaneserie Jenter 09 avd 3

 

 

Oppsal Gul

Nordstrand Blå

 

12:00

Kortbaneserie Jenter 09 avd 3

 

 

Oppegård Gul

Holmlia Blå

 

12:30

Kortbaneserie Jenter 09 avd 3

 

 

Oppsal Gul

Bjørndal Blå

 

13:00

Kortbaneserie Jenter 09 avd 3

 

 

Holmlia Blå

Nordstrand Blå

 

13:30

Kortbaneserie Jenter 09 avd 3

 

 

Bjørndal Blå

Oppegård Gul

 

14:15

Kortbaneserie Gutter 10 avd 24

G10

1400-1700

Holmlia Blå

Langhus Blå

 

15:15

Regionserien Jenter 13 avd 62

 

 

Klemetsrud

Linderud/Linje 5 -2

 

16:30

Kortbaneserie Gutter 10 avd 24

 

 

Holmlia Blå

Nordstrand Rød

 

17:30

Regionserien Gutter 15 avd 42

G 15

1700-2030

Holmlia

Bækkelaget 2

 

19:05

Regionserien Jenter 16 avd 44

 

 

Holmlia

Rælingen

 

Søndag 01.11.20

 

10:00

Kortbaneserie Gutter 10 avd 32

J12

0900-1400

Holmlia Rød

Oppegård Grønn

Karianne: 48178551

11:00

Regionserien Jenter 12 avd 31

 

 

Holmlia Rød

Nordby Rød

 

12:15

Regionserien Gutter 11 avd 21

 

 

Bækkelaget Gul

Linderud/Linje 5 Gul

 

13:30

Regionserien Jenter 12 avd 31

 

 

Holmlia Rød

Ullern Gul

 

14:45

Regionserien Jenter 13 avd 62

J13

1400-1830

Holmlia

Enebakk

 

16:00

Regionserien Gutter 13 avd 32

 

 

Bækkelaget

Bjørndal

 

17:15

Regionserien Gutter 14 avd 31

 

 

Bækkelaget

Nordstrand

 

Søndag 08.11.20

 

09:00

Regionserien Gutter 11 avd 12

J9

0800-1100

Bækkelaget Blå

Herulf Moss Rød

Margrete: 99254217

09:55

Regionserien Jenter 11 avd 11

 

 

Bækkelaget Blå

Oppsal Blå

 

10:50

Regionserien Gutter 11 avd 12

G15

1100-1300

Bækkelaget Rød

Askim Blå

 

11:45

Regionserien Jenter 11 avd 25

 

 

Bækkelaget Gul

Nordstrand Rød

 

12:40

Regionserien Jenter 11 avd 31

 

 

Bækkelaget Rød

Furuset Rød

 

13:40

Regionserien Jenter 12 avd 23

J16

1300-1730

Bækkelaget Gul

Øvrevoll Hosle Rød

 

14:50

Regionserien Jenter 14 avd 35

 

 

Bækkelaget

Askim

 

16:10

Regionserien Jenter 16 avd 44

 

 

Holmlia

Langhus 3

 

Søndag 15.11.20

Jannicke: 92251230

10:55

Regionserien Jenter 12 avd 31

J12

1000-1400

Holmlia Rød

Fjellhammer Grønn

 

13:05

Regionserien Jenter 12 avd 21

 

 

Bækkelaget Grønn

Bøler Rød

 

14:10

Regionserien Jenter 13 avd 62

G15

1400-1700

Holmlia

Klemetsrud

 

15:25

Regionserien Gutter 15 avd 42

 

 

Holmlia

HK Eidsberg

 

Søndag 22.11.20

 

10:40

Kortbaneserie Jenter 10 avd 11

J 10

0945-1530

Bækkelaget Gul

Nordstrand Gul

Espen: 95979720

11:20

Kortbaneserie Jenter 10 avd 21

 

 

Holmlia Blå

Bækkelaget Rød

 

12:00

Kortbaneserie Jenter 10 avd 11

 

 

Bækkelaget Gul

Oppsal Blå

 

12:40

Kortbaneserie Gutter 10 avd 12

 

 

Bækkelaget Gul

Eidsvold Turn

 

13:20

Kortbaneserie Gutter 10 avd 32

 

 

Holmlia Rød

Rolvsøy/Tindlund Gul

 

14:05

Regionserien Gutter 12 avd 22

J16

1530-1900

Bækkelaget Blå

Fet Blå

 

15:05

Regionserien Jenter 14 avd 35

 

 

Bækkelaget

Haslum

 

16:05

Regionserien Gutter 15 avd 42

 

 

Holmlia

Gamle Fredrikstad 2

 

17:40

Regionserien Jenter 16 avd 44

 

 

Holmlia

Nordby 2

 

Søndag 29.11.20

 

11:00

Kortbaneserie Gutter 10 avd 24

G 10

1000-1500

Holmlia Blå

Bøler Gul

Tore: 91165364

12:40

Kortbaneserie Gutter 10 avd 24

 

 

Holmlia Blå

Langhus Rød

 

13:30

6. divisjon kvinner avd 4

 

 

Bækkelaget 2

Vålerenga 4

 

Vær obs på at kampprogrammet kan endres og lagleder/ansvarlig for hallvakten må finne oppdatert informasjon på https://www.handball.no/system/banedagbok/ i god tid før aktuelle arrangementsdag.






Levert av IdrettenOnline