Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tor 8 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Årvoll
  Lusetjern kunstgress
Tor 8 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Årvoll
  Lusetjern kunstgress
Tir 13 Aug
kl 20:15 - 21:54
Oslojuvelene - Holmlia
  Haugerud kunstgress
Tir 13 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia 2 - Ski 3
  Lusetjern kunstg. 9er A
Tor 15 Aug
kl 20:15 - 21:54
KFUM 2 - Holmlia
  Ekeberg kunstgress
Tor 15 Aug
kl 20:15 - 21:34
Nesodden - Holmlia
  Nesoddbanen KG 9er B
Fre 16 Aug
kl 18:30 - 19:39
Holmlia - Huk 2
  Holmlia KG 7er
Lør 17 Aug
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Grei
 
Man 19 Aug
kl 18:30 - 19:39
Ljan 1 - Holmlia Tigers
  Ekeberg 18 7er
Man 19 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Hauketo G2008
  Holmlia KG 7er
Man 19 Aug
kl 20:15 - 21:54
Årvoll 2 - Holmlia 2
  Årvoll kunstgress
Tir 20 Aug
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Kolbotn B
  Hundejordet kg 5er C
Tir 20 Aug
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - KFUM 6
  Hundejordet kg 5er D
Tir 20 Aug
kl 18:00 - 18:59
Nordstrand 5 - Holmlia Hallager 1
  Hallager kunstgr. 5er D
Tir 20 Aug
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Kolbotn A
  Hundejordet kg 5er C
Tir 20 Aug
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Langhus
  Lusetjern kunstg. 9er A
Tir 20 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Lambertseter 3
  Lusetjern kg 7er
Tir 20 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Stabæk 3
  Lusetjern kunstgress
Tir 20 Aug
kl 20:15 - 21:34
Rustad - Holmlia 2
  Rustad kunstgress 9er A
Tir 20 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Stabæk 3
  Lusetjern kunstgress
Ons 21 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 3 - Holmlia 1
  Lusetjern kg 7er
Ons 21 Aug
kl 19:00 - 20:09
Nordstrand 2 - Holmlia 4
  Hallager kunstgr. 7er A
Ons 21 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Kjelsås 2
  Lusetjern kunstg. 9er B
Ons 21 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Kjelsås 2
  Lusetjern kunstg. 9er B
Tor 22 Aug
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 3 - Oppsal 5
  Hundejordet kg 5er C
Tor 22 Aug
kl 19:10 - 20:29
Skeid - Holmlia
  Nordre Åsen kunstgress 2 9er A
Tor 22 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
  Lusetjern kunstgress
Tor 22 Aug
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
  Lusetjern kunstgress
Søn 25 Aug
kl 15:00 - 15:59
Frigg Blue - Holmlia Hallager 2
  Tørteberg gress 5er A
Søn 25 Aug
kl 16:00 - 16:59
Holmlia 1 - Klemetsrud 1
  Hundejordet kg 5er C
Man 26 Aug
kl 17:30 - 18:29
Oppegård Tigrene 1 - Holmlia 1
  Østli Skole 7er kunstgress 5er A
Man 26 Aug
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Hauketo G2007
  Lusetjern kg 7er
Man 26 Aug
kl 19:10 - 20:19
Klemetsrud Lions - Holmlia 2
  Mortensrud kg 7 B
Man 26 Aug
kl 19:45 - 20:54
Holmlia - Sommerfrydløkken
  Holmlia KG 7er
Man 26 Aug
kl 20:15 - 21:54
Jardar - Holmlia 2
  Bjørnegård kunstgress
Tir 27 Aug
kl 18:00 - 18:59
Nordstrand 3 - Holmlia 1
  Hallager kunstgr. 5er E
Tir 27 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 4 - Klemetsrud Rekrutt
  Lusetjern kg 7er
Tir 27 Aug
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 2 - Årvoll 3
  Lusetjern kunstg. 9er A
Tir 27 Aug
kl 19:15 - 20:34
Kolbotn 2 - Holmlia
  Sofiemyr øst 9er
Tir 27 Aug
kl 20:15 - 21:54
Furuset - Holmlia
  Furuset kunstgress
Tir 27 Aug
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - KFUM 2
  Lusetjern kunstgress
Ons 28 Aug
kl 17:00 - 17:59
Ski Rød - Holmlia Hallager 1
  Ski kunstgress 5er
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 18:59
Langhus 2 - Holmlia 5
  Langhus gress 5er A
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 20:29
Lyn 2 - Holmlia
  Kringsjå kunstg. 3
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 1 - Ljan Blå
  Lusetjern kg 7er
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 20:09
Rustad Gauper - Holmlia 2
  Rustad 7er A
Ons 28 Aug
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Grüner
  Lusetjern kunstg. 9er A
Tor 29 Aug
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - Kolbotn E
  Hundejordet kg 5er C
Tor 29 Aug
kl 18:00 - 18:59
Oppsal 1 - Holmlia J9
  Trasop kunstgress 5er
Tor 29 Aug
kl 20:15 - 21:54
Oppsal 2 - Holmlia
  Trasop kunstgress
Tor 29 Aug
kl 20:15 - 21:34
Nordstrand - Holmlia
  Nordstrand kunstgress 2 9er
Tor 29 Aug
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Lambertseter
  Holmlia KG 7er
Fre 30 Aug
kl 18:30 - 19:39
Holmlia - Lindeberg
  Holmlia KG 7er
Lør 31 Aug
kl 15:00 - 16:19
Årvoll - Holmlia
 
Søn 1 Sep
kl 15:09 - 16:18
Oppsal 5 - Holmlia 5
  Trasop kunstgress 7er
Søn 1 Sep
kl 16:00 - 16:59
Abildsø 1 - Holmlia 1
  Abildsø 5er 1
Søn 1 Sep
kl 16:00 - 16:59
Holmlia Hallager 2 - Oppsal 7
  Hundejordet kg 5er C
Man 2 Sep
kl 19:10 - 20:19
Siggerud 1 - Holmlia Tigers
  Siggerud kg 7er
Man 2 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - KFUM 6
  Holmlia KG 7er
Man 2 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - KFUM 6
  Holmlia KG 7er
Man 2 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Kurdistan
  Lusetjern kunstgress
Man 2 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Kurdistan
  Lusetjern kunstgress
Tir 3 Sep
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - Lambertseter Rød
  Hundejordet kg 5er D
Tir 3 Sep
kl 17:30 - 18:29
Klemetsrud 3 - Holmlia 2
  Mortensrud kunstgress nedre 5er A
Tir 3 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Abildsø 1
  Hundejordet kg 5er C
Tir 3 Sep
kl 18:10 - 19:09
Lambertseter Rød - Holmlia 3
  Lambertseter kg 5er A
Tir 3 Sep
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Klemetsrud
  Lusetjern kunstg. 9er A
Tir 3 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Lille Tøyen 2
  Lusetjern kg 7er
Tir 3 Sep
kl 19:10 - 20:29
Vålerenga 6 - Holmlia 2
  Valle Hovin kunstgress 9er B
Tir 3 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Langhus
 
Ons 4 Sep
kl 18:55 - 20:14
Haugerud - Holmlia
 
Ons 4 Sep
kl 19:00 - 20:09
Nordstrand 6 - Holmlia 1
  Hundejordet kg 7er A
Ons 4 Sep
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Kolbotn 2
  Lusetjern kunstgress
Ons 4 Sep
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Kolbotn 2
  Lusetjern kunstgress
Tor 5 Sep
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Ski 2
  Hundejordet kg 5er C
Tor 5 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia J9 - Oppegård tigrene 3
  Hundejordet kg 5er C
Tor 5 Sep
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Kolbotn 2
  Lusetjern kunstg. 9er B
Tor 5 Sep
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Kolbotn 2
  Lusetjern kunstg. 9er B
Tor 5 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 5 - KFUM 2
  Lusetjern kg 7er
Tor 5 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ready
  Lusetjern kunstgress
Tor 5 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Ready
  Lusetjern kunstgress
Lør 7 Sep
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Lyn
 
Søn 8 Sep
kl 14:00 - 15:09
KFUM 5 - Holmlia 4
  Ekeberg kunstgress 7er B
Søn 8 Sep
kl 16:00 - 16:59
Holmlia Hallager 1 - Oppegård Leopard 3
  Hundejordet kg 5er C
Søn 8 Sep
kl 16:00 - 16:59
Vestre Aker 2 - Holmlia Hallager 2
  Voksen grus 5er A
Man 9 Sep
kl 18:30 - 19:39
Oppegård Ulvene 3 - Holmlia Tigers
 
Man 9 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Nordstrand 4
  Holmlia KG 7er
Man 9 Sep
kl 20:15 - 21:54
Grorud 2 - Holmlia
  Grorud match kunstgress
Man 9 Sep
kl 20:15 - 21:54
Nordby - Holmlia 2
  Nordby kunstgress
Tir 10 Sep
kl 17:00 - 17:59
Kolbotn B - Holmlia 1
  Vassbonn kunstgress 5er A
Tir 10 Sep
kl 18:00 - 19:09
Manglerud Star 2 - Holmlia 5
  Manglerud kunstg. 7er A
Tir 10 Sep
kl 18:00 - 18:59
Nesodden 2 - Holmlia 5
  Nesoddbanen KG 5er B
Tir 10 Sep
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 2 - Kolbotn 3
  Lusetjern kunstg. 9er A
Tir 10 Sep
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Bjørndal
  Lusetjern kunstgress
Ons 11 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 1 - Nordby 3
  Lusetjern kg 7er
Ons 11 Sep
kl 19:10 - 20:19
Bækkelaget Orkan - Holmlia 2
  Sportsplassen 7er A
Ons 11 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Bærum
  Lusetjern kunstg. 9er A
Ons 11 Sep
kl 20:15 - 21:34
Vålerenga - Holmlia
  Valle Hovin kunstgress 2 9er B
Ons 11 Sep
kl 20:30 - 21:59
Nordstrand 2 - Holmlia
  Hallager kunstgress
Tor 12 Sep
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - Nordstrand 4
  Hundejordet kg 5er C
Tor 12 Sep
kl 18:00 - 18:59
Nordstrand 6 - Holmlia Hallager 1
  Hallager kunstgr. 5er E
Tor 12 Sep
kl 18:00 - 18:59
Abildsø J9 - Holmlia J9
  Abildsø 5er 1
Tor 12 Sep
kl 18:00 - 18:59
Manglerud Star 1 - Holmlia 1
  Manglerud kunstg. 5er B
Tor 12 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 3 - Kolbotn A
  Hundejordet kg 5er C
Tor 12 Sep
kl 18:30 - 20:09
Sagene - Holmlia
  Bjølsen kunstgress
Lør 14 Sep
kl 15:00 - 16:19
Abildsø - Holmlia
 
Søn 15 Sep
kl 14:00 - 15:09
Oppsal 2 - Holmlia 4
  Trasop kunstgress 7er
Søn 15 Sep
kl 16:00 - 16:59
Holmlia Hallager 2 - Bækkelaget 1
  Hundejordet kg 5er C
Søn 15 Sep
kl 18:30 - 20:09
Holmlia - Oppsal
  Lusetjern kunstgress
Søn 15 Sep
kl 18:30 - 20:09
Holmlia - Oppsal
  Lusetjern kunstgress
Man 16 Sep
kl 17:00 - 17:59
KFUM 5 - Holmlia 2
  Ekeberg 11 5er
Man 16 Sep
kl 18:30 - 19:39
Holmlia 2 - Oppsal 6
  Holmlia KG 7er
Man 16 Sep
kl 18:30 - 19:39
Holmlia 2 - Oppsal 6
  Holmlia KG 7er
Man 16 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Kråkstad 1
  Lusetjern kg 7er
Man 16 Sep
kl 19:45 - 20:54
Holmlia - OSI
  Holmlia KG 7er
Man 16 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Ready 3
  Lusetjern kunstgress
Man 16 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Ready 3
  Lusetjern kunstgress
Tir 17 Sep
kl 17:00 - 17:59
KFUM 5 - Holmlia 3
  Ekeberg 11 5er
Tir 17 Sep
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - KFUM 8
  Hundejordet kg 5er D
Tir 17 Sep
kl 17:55 - 19:04
Oppsal 7 - Holmlia 2
  Trasop kunstgress 7er
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - KFUM Sort
  Hundejordet kg 5er C
Tir 17 Sep
kl 18:15 - 19:34
Bjørndal 2 - Holmlia
  Bjørndal kunstgress 2
Tir 17 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 4 - KFUM 4
  Lusetjern kg 7er
Tir 17 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Hasle-Løren
  Lusetjern kunstgress
Tir 17 Sep
kl 20:15 - 21:34
Kjelsås 3 - Holmlia 2
  Myrerfeltet kg 9er A
Tir 17 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Hasle-Løren
  Lusetjern kunstgress
Ons 18 Sep
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Oppegård
  Lusetjern kunstgress
Ons 18 Sep
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Oppegård
  Lusetjern kunstgress
Tor 19 Sep
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Nordstrand 5
  Hundejordet kg 5er C
Tor 19 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia J9 - Nordby 2
  Hundejordet kg 5er C
Tor 19 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 5 - Nordstrand 5
  Lusetjern kg 7er
Tor 19 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Asker
  Lusetjern kunstgress
Tor 19 Sep
kl 20:15 - 21:34
Langhus 2 - Holmlia
  Langhus kunstgr. 2 9er B
Tor 19 Sep
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Asker
  Lusetjern kunstgress
Tor 19 Sep
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Bækkelaget
  Holmlia KG 7er
Lør 21 Sep
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Ullern
 
Lør 21 Sep
kl 16:00 - 17:39
Vollen - Holmlia
  Arnestad kunstgress
Søn 22 Sep
kl 15:00 - 15:59
Frigg Grønn - Holmlia Hallager 2
  Tørteberg gress 5er C
Søn 22 Sep
kl 16:00 - 16:59
Holmlia Hallager 1 - Nordby 2
  Hundejordet kg 5er C
Man 23 Sep
kl 19:10 - 20:19
Nordstrand 3 - Holmlia 2
  Hallager kunstgr. 7er C
Man 23 Sep
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Bækkelaget Syklon
  Holmlia KG 7er
Man 23 Sep
kl 20:15 - 21:54
Sagene 2 - Holmlia 2
  Bjølsen kunstgress
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - Lambertseter Hvit
  Hundejordet kg 5er C
Tir 24 Sep
kl 17:30 - 18:29
Langhus 2 - Holmlia 1
  Langhus gress 5er A
Tir 24 Sep
kl 18:00 - 18:59
Kolbotn C - Holmlia 1
  Vassbonn kunstgress 5er A
Tir 24 Sep
kl 18:00 - 19:09
Ljan 2 - Holmlia Tigers
  Ekeberg 18 7er
Tir 24 Sep
kl 19:00 - 20:09
Abildsø - Holmlia 5
  Abildsø kunstg. 7er A
Tir 24 Sep
kl 19:10 - 20:29
Holmlia - Ski
  Lusetjern kunstg. 9er A
Tir 24 Sep
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 2 - Abildsø
  Lusetjern kunstg. 9er B
Tir 24 Sep
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 2 - Abildsø
  Lusetjern kunstg. 9er B
Tir 24 Sep
kl 20:15 - 21:54
Kolbotn - Holmlia
  Sofiemyr kunstgress
Tir 24 Sep
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Bøler
  Lusetjern kunstgress
Ons 25 Sep
kl 19:00 - 20:09
Fagerstrand G10 7er C - Holmlia 1
  Myklerud kunstgr. 7er A
Ons 25 Sep
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Bøler Ørner
  Lusetjern kg 7er
Ons 25 Sep
kl 19:00 - 20:09
Bøler Ulver - Holmlia 4
  Haraløkka kunstgress 2 7er A
Ons 25 Sep
kl 19:30 - 20:49
Huk - Holmlia
  Bygdøhus 9er
Ons 25 Sep
kl 19:30 - 20:59
Ski 2 - Holmlia
  Ski kunstgress 2
Tor 26 Sep
kl 18:00 - 18:59
Ljan Hvit - Holmlia J9
  Ekeberg 12 5er
Tor 26 Sep
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 3 - Klemetsrud 2
  Hundejordet kg 5er C
Tor 26 Sep
kl 20:15 - 21:54
Bærum 2 - Holmlia
  Sandvika stadion
Tor 26 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Bækkelaget
  Lusetjern kunstg. 9er B
Tor 26 Sep
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Bækkelaget
  Lusetjern kunstg. 9er B
Fre 27 Sep
kl 18:00 - 18:59
Langhus 1 - Holmlia Hallager 1
  Langhus gress 5er A
Lør 28 Sep
kl 15:00 - 16:19
Hasle-Løren - Holmlia
 
Tir 1 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Asker 2
  Lusetjern kunstgress
Tir 1 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Asker 2
  Lusetjern kunstgress
Tor 3 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Bærums Verk Hauger
  Lusetjern kunstgress
Tor 3 Okt
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Bærums Verk Hauger
  Lusetjern kunstgress
Søn 6 Okt
kl 16:00 - 16:59
Holmlia Hallager 2 - Oppsal 8
  Hundejordet kg 5er C
Man 7 Okt
kl 18:30 - 19:39
Holmlia 2 - Rustad Hvit
  Holmlia KG 7er
Man 7 Okt
kl 18:30 - 19:39
Holmlia 2 - Rustad Hvit
  Holmlia KG 7er
Man 7 Okt
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Ljan 3
  Lusetjern kg 7er
Man 7 Okt
kl 19:45 - 20:54
Holmlia - Snarøya
  Holmlia KG 7er
Man 7 Okt
kl 20:15 - 21:34
Oppsal 2 - Holmlia
  Trasop kunstgress 9er A
Tir 8 Okt
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - Ljan Blå
  Hundejordet kg 5er D
Tir 8 Okt
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Bøler Gul
  Hundejordet kg 5er C
Tir 8 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 4 - Grei N Hvit
  Lusetjern kg 7er
Tir 8 Okt
kl 20:15 - 21:54
KFUM 2 - Holmlia
  KFUM-Arena
Ons 9 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 1 - Kråkstad 2
  Lusetjern kg 7er
Ons 9 Okt
kl 19:00 - 20:09
Teisen G2009 - Holmlia 2
  Bryn kunstgress (Oslo) 7er A
Ons 9 Okt
kl 19:10 - 20:29
Holmlia - Lille Tøyen
  Lusetjern kunstg. 9er A
Ons 9 Okt
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 1 - Korsvoll Hvit
  Lusetjern kunstg. 9er B
Ons 9 Okt
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Vestli
  Lusetjern kunstgress
Ons 9 Okt
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Vestli
  Lusetjern kunstgress
Tor 10 Okt
kl 17:00 - 17:59
Bækkelaget 4 - Holmlia 2
  Sportsplassen 5er
Tor 10 Okt
kl 17:00 - 17:59
Nordstrand 3 - Holmlia 3
  Hundejordet kg 5er C
Tor 10 Okt
kl 17:00 - 17:59
Holmlia Hallager 1 - Ski Blå
  Hundejordet kg 5er D
Tor 10 Okt
kl 18:00 - 18:59
Holmlia J9 - Ski 2
  Hundejordet kg 5er C
Tor 10 Okt
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 5 - Oppsal 3
  Lusetjern kg 7er
Tor 10 Okt
kl 20:15 - 21:54
Bøler - Holmlia
  Haraløkka kunstgress
Tor 10 Okt
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Nordby
  Holmlia KG 7er
Fre 11 Okt
kl 18:30 - 19:39
Holmlia - Fossum
  Holmlia KG 7er
Lør 12 Okt
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Skeid
 
Søn 13 Okt
kl 17:00 - 17:59
KFUM 7 - Holmlia 5
  Ekeberg 11 5er
Man 14 Okt
kl 19:10 - 20:19
Klemetsrud 3 - Holmlia Tigers
  Mortensrud kg 7 A
Man 14 Okt
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Nordstrand 5
  Holmlia KG 7er
Tir 15 Okt
kl 17:00 - 17:59
Oppegård Leopard 1 - Holmlia Hallager 1
  Østli Skole 7er kunstgress 5er B
Tir 15 Okt
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 3 - Kolbotn D
  Hundejordet kg 5er C
Tir 15 Okt
kl 18:00 - 19:09
Oppegård YoungBoys4 - Holmlia 1
  Østli skole 7er kunstgress
Tir 15 Okt
kl 18:00 - 19:09
Manglerud Star 3 - Holmlia 4
  Manglerud kunstg. 7er A
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre 21 Jun
kl 18:30 - 19:39
Holmlia - Bygdø Monolitten
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor 20 Jun
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Bøler
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Ons 19 Jun
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Klemetsrud
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 19 Jun
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 1 - Skeid 2
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tir 18 Jun
kl 18:45 - 20:14
Holmlia - Vestli
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Lyn 1896 FK 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Nordby 2
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Fre 14 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia - Frigg
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Bjørndal
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor 13 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Heming
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - KFUM 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Klemetsrud 3
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 19:09
Skeid Gaupene - Holmlia 2
  Nordre Åsen 2 kg 7er D
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 19:09
Holmlia 5 - KFUM 1
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 18:00 - 18:59
Nesodden 1 - Holmlia 5
  Nesoddbanen KG 5er A
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 17:30 - 18:29
Holmlia 1 - Oppegård Leopard 4
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 17:59
Kolbotn D - Holmlia 3
  Vassbonn kunstgress 5er B
  Les mer  
Tir 11 Jun
kl 17:00 - 17:59
Ljan Hvit - Holmlia 2
  Ekeberg 13 5er
  Les mer  
Man 10 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Ullern 3
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 10 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Ullern 3
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 9 Jun
kl 18:09 - 19:18
Oppsal 3 - Holmlia 5
  Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Lør 8 Jun
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Hasle-Løren
 
  Les mer  
Fre 7 Jun
kl 18:30 - 19:39
Holmlia - Manglerud Star
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor 6 Jun
kl 20:15 - 21:54
Grorud - Holmlia
  Jesperudjordet kunstgress
  Les mer  
Tor 6 Jun
kl 18:55 - 20:14
Bækkelaget - Holmlia
  Ekeberg kunstgress 2 9er B
  Les mer  
Tor 6 Jun
kl 18:00 - 18:59
Ski 2 - Holmlia J9
  Ski kunstgress 5er
  Les mer  
Tor 6 Jun
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 5 - KFUM 7
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tor 6 Jun
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - Bækkelaget 4
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Ons 5 Jun
kl 20:30 - 21:59
Vestli - Holmlia
  Jesperudjordet kunstgress
  Les mer  
Ons 5 Jun
kl 19:00 - 20:09
Kråkstad 2 - Holmlia 1
  Kråkstad kgb sør 7er A
  Les mer  
Ons 5 Jun
kl 19:00 - 20:09
Grei N Hvit - Holmlia 4
  Kalbakken kunstgress 2 7er B
  Les mer  
Ons 5 Jun
kl 18:55 - 20:14
Lille Tøyen - Holmlia
  Caltexløkka 9er
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Klemetsrud
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 20:15 - 21:54
Asker 2 - Holmlia
  Føyka kunstgress
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 19:10 - 20:29
Holmlia - Oppsal 2
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 2 - Vålerenga 5
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 2 - Vålerenga 5
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Teisen G2009
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 18:00 - 18:59
Bøler Gul - Holmlia 1
  Haraløkka 5er 16
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 17:30 - 18:29
Ljan Blå - Holmlia 1
  Ekeberg 12 5er
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 3 - Nordstrand 3
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tir 4 Jun
kl 17:00 - 17:59
Ski Blå - Holmlia Hallager 1
  Ski kunstgress 5er
  Les mer  
Man 3 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Sagene 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 3 Jun
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Sagene 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 3 Jun
kl 19:10 - 20:19
Ljan 3 - Holmlia Tigers
  Ekeberg 18 7er
  Les mer  
Man 3 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - KFUM 2
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 3 Jun
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - KFUM 2
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 3 Jun
kl 17:15 - 18:34
Holmlia - Langhus 2
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Man 3 Jun
kl 17:15 - 18:34
Holmlia - Langhus 2
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 18:30 - 20:09
Holmlia - Bøler
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 18:30 - 20:09
Holmlia - Bøler
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 17:30 - 18:29
KFUM 6 - Holmlia 2
  Ekeberg 9 5er
  Les mer  
Søn 2 Jun
kl 15:00 - 15:59
Oppsal 8 - Holmlia Hallager 2
  Trasop kunstgress 5er
  Les mer  
Lør 1 Jun
kl 15:00 - 16:19
Ullern - Holmlia
 
  Les mer  
Tor 30 Mai
kl 20:15 - 21:54
Bærums Verk Hauger - Holmlia
  Gommerud kunstgress
  Les mer  
Tir 28 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 28 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Kolbotn
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 28 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - KFUM 7
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir 28 Mai
kl 18:45 - 20:04
Ski - Holmlia
  Ski kunstgress 2 9er A
  Les mer  
Tir 28 Mai
kl 18:00 - 18:59
KFUM 3 - Holmlia J9
  Ekeberg 13 5er
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 19:45 - 20:54
Holmlia - Øvrevoll Hosle
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 19:10 - 20:19
Rustad Hvit - Holmlia 2
  Rustad 7er A
  Les mer  
Man 27 Mai
kl 19:00 - 20:09
Lille Tøyen 2 - Holmlia 2
  Bjølsenfeltet 7er C
  Les mer  
Søn 26 Mai
kl 18:30 - 20:09
Holmlia - Bærum 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 26 Mai
kl 18:30 - 20:09
Holmlia - Bærum 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Søn 26 Mai
kl 16:00 - 16:59
Holmlia Hallager 1 - Langhus 1
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Søn 26 Mai
kl 15:00 - 15:59
Holmlia Hallager 2 - Frigg Grønn
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Lør 25 Mai
kl 17:00 - 18:39
Bærums Verk Hauger - Holmlia
  Hauger kunstgress
  Les mer  
Lør 25 Mai
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Abildsø
 
  Les mer  
Fre 24 Mai
kl 18:30 - 19:49
Abildsø - Holmlia 2
  Abildsø kunstg. 9er A
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Nesodden
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Vålerenga
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Vålerenga
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 5 - Abildsø
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tor 23 Mai
kl 18:00 - 18:59
Holmlia J9 - Ljan Hvit
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Ski 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Ski 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 19:10 - 20:29
Holmlia - Huk
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 1 - Lambertseter 1
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 1 - Fagerstrand G10 7er C
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 19:00 - 20:09
Bøler Ørner - Holmlia 2
  Haraløkka kunstgress 2 7er B
  Les mer  
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 18:59
Klemetsrud 2 - Holmlia 3
  Mortensrud kunstgress nedre 5er A
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Vollen
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Vollen
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 4 - Bøler Ulver
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 18:45 - 20:14
Holmlia - Bækkelaget
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Kolbotn C
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 17:30 - 18:29
Lambertseter Hvit - Holmlia 2
  Lambertseter kg 5er A
  Les mer  
Tir 21 Mai
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - Langhus 2
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Nordby
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Nordby
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Ljan 2
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Nordstrand 3
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Ljan 2
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Bjørndal 2
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:45 - 20:04
Holmlia 2 - Kjelsås 3
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Man 20 Mai
kl 18:45 - 20:04
Holmlia 2 - Kjelsås 3
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 19:00 - 20:39
Bærums Verk Hauger - Holmlia
  Hauger kunstgress
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 18:30 - 19:59
Klemetsrud - Holmlia
  Mortensrud kunstgress
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 16:00 - 16:59
Bækkelaget 1 - Holmlia Hallager 2
  Sportsplassen 5er
  Les mer  
Søn 19 Mai
kl 16:00 - 17:09
KFUM 4 - Holmlia 4
  Ekeberg kunstgress 7er B
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 20:15 - 21:54
Asker - Holmlia
  Føyka kunstgress
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 20:15 - 21:34
Kolbotn 2 - Holmlia
  Sofiemyr kunstgress 9er B
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 18:00 - 19:09
Oppsal 6 - Holmlia 2
  Trasop kunstgress 7er
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 18:00 - 18:59
Nordby 2 - Holmlia J9
  Nordby kunstgress 5er B
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 3 - KFUM 5
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tor 16 Mai
kl 17:00 - 17:59
Nordby 2 - Holmlia Hallager 1
  Nordby kunstgress 5er A
  Les mer  
Ons 15 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 2 - Oppsal 7
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 20:15 - 21:54
Hasle-Løren - Holmlia
  Løren kunstgress
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 20:15 - 21:34
Kolbotn 3 - Holmlia 2
  Sofiemyr øst 9er
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 1 - Bjørndal 1
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:00 - 20:29
Oppegård - Holmlia
  Østre Greverud kg.
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 19:00 - 20:09
Nordstrand 5 - Holmlia 5
  Hallager kunstgr. 7er D
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 18:00 - 18:59
KFUM Sort - Holmlia 1
  Ekeberg 13 5er
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 18:00 - 18:59
Nordstrand 5 - Holmlia 5
  Hundejordet kg 5er A
  Les mer  
Tir 14 Mai
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - KFUM 5
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Man 13 Mai
kl 20:15 - 21:54
Kurdistan - Holmlia 2
  Furuset Match
  Les mer  
Man 13 Mai
kl 19:45 - 20:54
Holmlia - Koll
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Man 13 Mai
kl 19:10 - 20:19
Kråkstad 1 - Holmlia Tigers
  Kråkstad kgb sør 7er B
  Les mer  
Man 13 Mai
kl 19:00 - 20:19
Bærum - Holmlia
  Sandvika stadion 9er B
  Les mer  
Man 13 Mai
kl 17:00 - 17:59
KFUM 8 - Holmlia 1
  Ekeberg 13 5er
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 16:00 - 16:59
Holmlia Hallager 1 - Nordstrand 6
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Søn 12 Mai
kl 15:00 - 15:59
Holmlia Hallager 2 - Vestre Aker 2
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Lør 11 Mai
kl 15:00 - 16:19
Lyn - Holmlia
 
  Les mer  
Fre 10 Mai
kl 19:00 - 20:30
G13 Adidascup mot Kolbotn
Holmlia SK - Fotball  
Lusetjern kunstgress   Les mer  
Tor 9 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Sagene
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Sagene
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 5 - Manglerud Star 2
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Nordstrand
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 18:45 - 20:04
Holmlia - Nordstrand
  Lusetjern kunstg. 9er B
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 18:00 - 18:59
Holmlia J9 - Abildsø J9
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 17:30 - 18:29
Nordstrand 4 - Holmlia 2
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Tor 9 Mai
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 5 - Nesodden 2
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Nordstrand 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Nordstrand 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 20:30 - 21:59
Holmlia - Oppegård
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 20:15 - 21:54
Langhus - Holmlia
  Langhus kunstgress
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:10 - 20:29
Klemetsrud - Holmlia
  Mortensrud kg 9 A
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:10 - 20:29
Holmlia 2 - Vålerenga 6
  Lusetjern kunstg. 9er A
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:00 - 20:09
Nordby 3 - Holmlia 1
  Nordby kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 4 - Oppsal 2
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 1 - Manglerud Star 1
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 17:00 - 17:59
Kolbotn A - Holmlia 3
  Vassbonn kunstgress 5er B
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 1 - Kolbotn B
  Hundejordet kg 5er D
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Jardar
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia 2 - Jardar
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia 2 - Bækkelaget Orkan
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 19:10 - 20:19
Holmlia Tigers - Oppegård Ulvene 3
 
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 18:30 - 20:09
Ready - Holmlia
  Gressbanen kunstgress
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 17:00 - 17:59
Oppsal 7 - Holmlia Hallager 2
  Trasop kunstgress 5er
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 15:00 - 16:29
Holmlia - Grei
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 15:00 - 16:19
Holmlia - Årvoll
 
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 15:00 - 16:29
Holmlia - Grei
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 19:00 - 20:39
Holmlia - Linderud
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 19:00 - 20:39
Holmlia - Linderud
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 21:00 - 22:09
Holmlia - Ski
  Holmlia KG 7er
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oppsal 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 20:15 - 21:54
Holmlia - Oppsal 2
  Lusetjern kunstgress
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 18:00 - 18:59
Oppegård tigrene 3 - Holmlia J9
  Østli Skole 7er kunstgress 5er A
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 18:00 - 18:59
Holmlia 3 - Lambertseter Rød
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:30 - 18:29
Lambertseter Rød - Holmlia 1
  Lambertseter kg 5er B
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:00 - 17:59
Holmlia 2 - Klemetsrud 3
  Hundejordet kg 5er C
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 20:30 - 21:59
Kolbotn 2 - Holmlia
  Sofiemyr kunstgress
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 20:15 - 21:34
Holmlia - Haugerud
 
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 19:00 - 20:09
Holmlia 1 - Nordstrand 6
  Lusetjern kg 7er
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 18:00 - 18:59
Ski 2 - Holmlia 5